Reflexní fólie

Reflexní fólie jsou vyráběny metodou vakuového metalizování hliníku různé optické hustoty na čirý polyester. Reflexní vrstva fólie má stříbrnou barvu, čímž tvoří zrcadlový efekt.

Reflexní fólie mají schopnost odrážet příslušnou složku dopadající solární energie slunečního záření.

Reflexní fólie používáme všude tam, kde je zapotřebí co nejvíce odrazit tepelnou složku slunečního záření (zejména v letních měsících), čímž se zabrání nežádoucímu zahřátí prostoru za prosklenou plochou. Proto tyto fólie používáme zejména na střešní okna, okna orientovaná na jih a větší prosklené plochy, které se v letních měsících nadměrně prohřívají.

Reflexní fólie, jak již bylo řečeno, mají zrcadlový efekt, díky kterému po jejich aplikaci není skrz prosklenou plochu vidět, pouze však za předpokladu pohledu z prostoru s vyšší úrovní osvětlení. Při vyrovnání úrovní osvětlení se tento efekt ztrácí a naopak večer, kdy se v místnosti rozsvítí, je z venku vidět do místnosti a z místnosti není vidět ven.

Všechny tyto fólie mají 99% UV filtr, čímž chrání interér a vnitřní vybavení před nežádoucími účinky UVA a UVB slunečního záření.

  • Střešní okna
  • Kancelářské prostory
  • Servrovny
  • Výrobní haly

reflexní fólie

Technické parametry

silver20 silver35 silver60
SILVER 20, EXTERIOR, sr SILVER 35, EXTERIOR, sr SILVER 60, EXTERIOR, sr
bronze20 coldsteel70  
BRONZE 20, EXTERIOR, sr Cold Steel 70  

Počet přístupů Mapa WEBU    Aktualizace 21. 1. 2014    © 2014 WEBMASTER Martin Sup